Ana Sayfa / Evde Ek İş Fikirleri / Evde Sigara Sarma İşi

Evde Sigara Sarma İşi

Evde yapılacak işler arasında son günlerde epey gündemde olan sigara sarma işi çok uygun maliyetle kurulabiliyor. Evde sigara sarma işi için gereken tüm tüyoları size sıralayacağız.
Evde yapılacak ek işler son günlerde yaşanan ekonomik nedenlerle bir çok vatandaşın aradığı işler arasında yerini alıyor. Normal bir işiniz var ancak maaş yetmiyor. Bunun için ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsunuz. İşte size son günlerde moda olan evde sigara sarma işi için gerekenler.

Pazar Araştırması Yapın!

Öncelikle piyasa araştırması yapmalısınız. Bu araştırmayı uzak yerlerde yapmamalısınız. Size ne kadar yakın olursa okadar iyi olacaktır. Küçük bakkalları araştırıp tütün şeklinde sarılmış sigara satış oranlarını sormalısınız. Pazar araştırması yapmadan kesinlikle girmeyin derim. Çünkü tütün aldınız sigaraları sardınız ancak bu sigaraları nerede ve nasıl satacağınızı bilmiyorsanız elinizde kalacaktır. Mutlaka kendinize bir Pazar bulun. Gerekirse küçük bakkal işletmesi olan esnafları yada seyyar satıcıları tek tek gezerek fiyatları konuşun.
Pazarınızı buldunuz , fiyatlarınızı ayarladınız ve evde sigara sarma işi için tek gerekenin satışa hazır sigaraların olduğunu biliyorsunuz. İnternet üzerinden veya tütüncülerden bulabileceğiniz sigara sarma makinesi tek ihtiyacınız olan şeydir. Tütün sarma makinesi fiyatlarını iyi araştırdıktan sonra almanızı öneririz. Çünkü bu aletler kalitesine göre değişmektedir. Fiyat ve özellik karşılaştırması yapmadan almanızı tavsiye etmem.

Kaliteli Ürünler Tercih Edin!

Tütün sarma makinenizi de ayarladıktan sonra tütünü üzerine saracağınız tütün kağıtlarını yani sigara sarma kağıtlarını en ucuza nerede bulacağınızı araştırın. Aynı zamanda tütün kağıtlarının satıldığı yerlerde sigara filtreleri de bulunmaktadır. Bunu da sorarak bir fiyat alıp en kalitesini alabilirsiniz. Sıra geldi en önemli unsur kaliteli tütün bulmaya; kaliteli tütünü bulabileceğiniz bazı noktalar var genellikle seyyar satıcılar satmaktadır. Ancak son zamanlarda tütün satışı yapan dükkanlar açılmaya başladı. Bu noktalarda kaliteli tütün bulma şansınız bulunmaktadır. İnternetten sipariş vermenizi tavsiye etmiyoruz. Kargo firmaları tütün içeren ürünleri taşıma konusunda destek olmadığı için dolandırıcılık mağduriyetiyle karşılaşmanızı istemeyiz. Unutmayın size tavsiyemiz en kaliteli ürünleri kullanmaya çalışın. Kaliteli ürünleri ne kadar çok tercih ederseniz o kadar çok satış gerçekleştirirsiniz. Kaliteli ürünler farkınızı ortaya koyabilir.

Sormak istediklerinizi yorum bölümünden yazarsanız en kısa sürede cevaplayacağız.
Evde yapılacak pratik işlerden bahsetmeye devam edeceğiz.

Benzer Yazılar

Evde bant makinesi paketleme işi

Evde bant makinesi paketleme işi

Okul, ofis, iş yeri yada evlerde en oldukça kullanılan kırtasiye malzemeleri içinde bant makinesi listenin başlangıcında yer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.